2 koy plaj ve çadır kamp alanı *** 2022

2 koy plaj ve çadır kamp alanı 

2 koy plaj ve çadır kamp alanı, İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Sofular Köyü, Karadeniz’e kıyı hafta sonu deniz tatili veya kamp için tercih edilebilecek yerlerden biridir. Kamp atılacak bu bölgenin az ilerisinde halk plajı da bulunmaktadır.

Eğer ben denize girmeyeceğim diyorsanız halk plajına 5 dakikalık yürüme mesafesinde mesire ve piknik alanı da bulunuyor. Bu üç yerde ücretsizdir. Ancak sunduğu olanaklar kısıtlıdır. Sofular Plajı hem denize girip hem de çadır kampı yapmak için son derece uygundur.

Şezlong ve şemsiye gibi olanaklar ne yazık ki yok. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı plaj çevresindeki işletmelerden veya Sofular köyündeki bakkallardan karşılayabilirsiniz.

Şahsi araçlarıyla gelecek olanlar Alemdağ-Şile yolunun 10. Kilometresinde Sofular kavşağından köy yoluna saparak ulaşımlarını kolayca sağlayabilirler. Araç için plaja yürüme mesafesinde park yerleri bulunmaktadır.

2 koy plaj ve çadır kamp alanı konumu

Konumu: Sahil Kenarı

2 koy plaj ve çadır kamp alanı olanakları

Kamp Olanakları: Çadır ve karavan kamp alanı, yürüyüş parkurları ve denize girilebilir alan. WC, elektrik ve çeşme gibi ihtiyaçlarınızı plaja yakın işletmelerden karşılayabilirsiniz. Yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı henüz kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp Ücreti: Ücretsiz

2 koy plaj ve çadır kamp alanına nasıl gidilir?

Haritada Görüntüle >

Kamp Malzemelerini bu linkten öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku