Erikli Şelalesi Kamp Alanı *** 2022

Erikli Şelalesi Kamp Alanı

Erikli Şelalesi Kamp Alanı; doğa ile insanı bir araya getiren nadide ortamlardan biridir. Sessiz, sakin, huzur verici bir ortam olması dolayısıyla çok tercih edilen bir Kamp alanı olmuştur,

Yalova ilimizde bulunan bu yayla son zamanlarda kamp severlerin odak noktası olmuştur. Erikli Şelalesi kamp alanı gün geçtikçe ilgi çeker olup ziyaretçi akınına uğramaktadır.

İstanbulun hemen yanı başında bulunan Erikli Şelalesi kamp alanı Erikli yaylasında 33 dönümlük alan üzerinde bulunmaktadır,

bireysel veya grup olarak giderek, kamp orman ve doğa ile iç içe olan şelalenin keyfine doyacaksınız.

Erikli Kamp Alanı

Bulunduğunuz ortamdan, şehir hayatından, sıkıcı iş arkadaşlarından, bunaltan sohbetlerden uzaklaşarak kendinizi doğaya atıp sakin bir ortamda kamp yapıp kafa dinlemek istiyorsanız eğer burası tam sizin istediğiniz ve ziyaret etmeniz gereken yer.

Bu kamp alanı işletme üzerinden yönetilmekte olup girişler ücretli olmaktadır tuvalet ve duş imkanı sunmaktadır.

işletmenin instagram hesabı @erikliselalekamp

Kamp alanına gitmek istiyorsunuz fakat yanınızda neler götüreceğinizi bilmiyorsanız bu linkteki yazımızdan yola çıkarak kamp malzemeleri ihtiyaç listesi oluşturabilir ve keyifli bir kamp yapabilirsiniz.

Erikli Kamp Alanı İmkanları Nelerdir?

Bu kamp alanı içerisinde sakin sessiz bir kamp süreci geçirebilir, arkadaşlarınızla beraber mangal ve türevi kamp ateşi yapabileceğiniz bir eylem gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkıldığınız anlarda orman içerisinde yürüş yapabilir, şehir hayatının vermiş olduğu sıkıntı ve stresi üzerinizde atabilirsiniz.

Erikli Kamp Alanına Nasıl Gidilir?

Erikli Şelalesi Kamp Alanına hem kendi aracınızla hem de yalova merkezden kalkan ilçeler arası minibüslerle gidebilme imkanınız bulunmaktadır, Yalova merkezden hareket eden ilçeler arası minibüs güzergahı şu şekildedir. YALOVA>ÇINARCIK》TEŞVİKİYE》erikli şelalesi kamp alanı aktarmalı olacak şekilde gidebilirsiniz. İyi eglenceler.

1 yorum
  1. Doğadakiler diyor

    Erikli şelalesi kamp alanını internette gördüm çok güzel bir yere benziyor tatile gideceklerin mutlaka uğraması gereken bir yer. 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku