Masalı Buzluk Termos *** 2022

Masalı Buzluk Termos; yaz aylarında piknik ve kamp yapacak kişiler için olmazsa olmaz demirbaşlardan biridir, geniş haznesi ve aynı zamanda masa olarak kullanılabilme imkanı ise daha bir kullanış sağlayarak çok amaçlı olarak kullanmaya imkan sağlar.

Hem Masa termos hem de buzluk termos olarak kullanılabilen bu şahane ürün son zamanlarda pek fazla rağbet görmeye başlamış olup en çok kullanılan kamp malzemeleri arasında yerine almaya başlamıştır.

Masalı Buzluk Termos Kullanım Alanı

Kamp masası ihtiyacınızı karşılayacak olup ekstradan bir kamp masanız yoksa bile bu ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilmeniz konusunda kullanışlı oluşuyla çok amaçlı kullanıma imkan sağlıyor.

Masalı Buzluk Termos, geniş iç haznesine sahip olan masalı buzluk termos içerisinde 12 / 24 saate kadar muhafaza edilme imkanı sağlamakta olup kauçuk yapısıyla uzun süreli serinlik sağlamaktadır.

Masalı Buzluk Termos

Kapağında 4 kişilik bardak koyma yerine sahip olan bu termos kamp ve pikniğe uygun tak çıkar yan sehpaları ile çok amaçlı kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır.

Kamp severlerin malzeme listesinde bulunması gereken bu muhteşem ürüne Satın al linkinden ulaşabilirsiniz.

Buzluk Termos Özellikleri

Soğuk gıda, yiyecek ve içecek saklama-taşıma termosu

45 L kapasiteli

12-24 saat muhafaza özelliği

Güçlü izolasyon

Kapağında 4 kişilik bardak koyma alanı

Kamp ve pikniğe uygun tak çıkar yan sehpaları sayesinde çok amaçlı kullanım

Kamp malzemeleri ihtiyaclarınızı bu yazımızdan öğrenebilir, ihtiyacınız olan ürünleri görebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku